X

Logi sisse

Meie väärtused
Kogu lisavarustus ühest kohastErinevate tootjate poolt valmistatud osad ei pruugi omavahel nii kuju kui viimistluse poolest kokku sobida ja nende samaaegsel paigaldusel sõidukile võib tulemus esteetilisest vaatevinklist osutuda "üsna kaootiliseks". Lisaks ei saa välistada, et toodete paigaldus ei pruugi lihtsalt õnnestuda, kuna erinevad tootjad on kasutanud samu kinnituspunkte auto küljes. Seepärast oleme võtnud enda missiooniks pakkuda suuremat enamust sõiduki kere välisküljele vajaminevast lisavarustusest, et välistada teie jaoks eelnimetatud probleemid.


Ka esteetiline tulemus loebSkandinaavialikult minimaalse käekirjaga ja teie sõiduki disainiga hästi sobituvad lisavarustustooted on pilkupüüdvad ja aitavad teil leida uusi kliente. Ka töö tegijal sujub töö tõhusamalt ja kiiremini, kui ta saab tööd teha vahenditega, mis talle esteetilist naudingut pakub.
Blue Scania truck with added Metec accessories for road safety.

01 Meie tugevused

Kiire ja kindel paigaldus
Tooted kinnitatakse sõiduki külge kindlalt, nad taluvad
vibratsioonkoormust ja väiksemaid lööke.

Toodetel on kõrge valmistamistäpsus, mis tagab nende ideaalse sobivuse auto külge.

Kõikide toodetega on kaasas mudelipõhised kinnituskomplektid koos arusaadavalt vormistatud paigaldusjuhenditega.

Sõiduki originaalosadesse ei ole vaja teha uusi avausi või neid mingil muul moel muuta.

Paigalduseks piisab tavapärastest tööriistadest.
Kvaliteetsed materjalid ja teostus
Nii toote nähtavad kui nähtamatud osad on samaväärse korrosioonikindlusega, kui sõiduk ise.

Roostevabas terases on kroom ja nikkel metalli sulamis - see ei kooru maha ja toote algset läiget on võimalik taastada.

Garantii kuni 6 aastat.
Palju lisavõimalusi
Toodete külge on võimalik erinevate universaalsete adapteritega kiiresti paigaldada erinevat lisavalgustust või teisi stabiilset kinnitust vajavaid osi.

Toodetele on saadaval mitut eri liiki pinnaviimistlust.
Kontrollitud ohutus
Tooted on arendatud EU nõuetest lähtuvalt.

Tooted on testitud sõltumatutes laborites ja omavad vastavustunnistusi.
Varuosade saadavus
Metec on disaininud tooted nii, et suurema kahjustumise- või kulumisriskiga osi oleks võimalik tootel eraldi välja vahetada.

02 Tooteperekonnad

Nähtavus
Ergonoomika
Funktsionaalsus
Kaitse
Aerodünaamika
Muud tooted

Nähtavus

Metecis arendatud lisavarustuse abil näeb juht pimedas või halva nähtavuse korral paremini teed või töömaad ja on valmis ohtudeks, mis teda teel või selle kõrval võivad valitseda. Samuti on sõiduk on paremini nähtav kaasliiklejatele, mis aitab ennetada kokkupõrkeriski. Meie valikust leiad järgnevad tooted: lisalaternakandurid, LED liistud, lisavalgustuse, eurobarid.
VAATA ROHKEM

Me ei räägi ainult polaarjoone lähedastest aladest, kus “pool aastast”  tuleb autojuhtidel tööd teha pilkases pimeduses.  Nähtavust halvendav udu , vihma või lumesadu on roolikeerajatele tuttavad palju enamates maades. Isegi  päikeseküllaste lõunamaade autojuhid, kelle reisid  halvemate liiklusoludega maadesse ei ulatu ei ütle , et  lisavalgustust pole neile vaja – tiheda inimasustusega piirkondade maanteed on päevasel ajal lihtsalt niivõrd umbes, et veoauto juhte sunnitakse kohati nende oma vabal tahtel , kohati aga suisa sunniviisil valima liikumiseks õhtu või öötunnid.  Ja  mõningaid  töid  lihtsalt tulebki teha öösel  või  “kella vaatamata” , siis kui  vaja.  Metec  arendab ja toodab lahendusi , kuidas kiirelt ja stabiilselt paigaldada erineva otstarbega lisavalgustust teie sõidukile.

Eelised

 • Valmistatud laternate stabiilseks paigalduseks piisava tugevusega roostevabadest toruprofiilidest
 • Kinnitus on lahendatud mudelipõhiselt - ei ole vaja puurida, keevitada - paigalduseks piisab tavatööriistadest

Tooted

 • VAN
 • TRUCK
 • 4x4
 • LISALATERNAKANDUR
  • Laternakandurid katusele
   Katusele kinnitatakse tavapäraselt kaugsõidu või töötulesid. Sõltuvalt valitud laternate tüübist on võimalik paigaldada 1 - 8 lisavalgusallikat. Võimalik on kinnitada ka vilkureid või muid lisaelemente, nt pasunaid , reklaamplafoone jne.
  • Laternakandurid esiklaasi alla
   Neid tooted on subilikud kasutada teehooldus ja teetöömaisinatele, kellel on vaja hästi valgustada kuni 5 m ala sõiduki ees.
  • Laternakandurid esistange kohale
   Kui peate läbima pikki vahemaid teedel, kus vaid harva kohtab mõnda vastutulevat sõidukit , võib olla kõige õigem koht lisavalgustuse paigalduseks kahe sõiduki originaallaterna vahele jääv ala.
  • Laternakandurid kabiini tagaküljele
   Lisavalgust võib olla vaja ka auto tagaküljele , näiteks pimedal ajal laadimistööde teostamiseks. Toode sobib nt metsaveo, platvormi- või veokastiga sõidukitele.
 • LED LIISTUD
  • Kiirelt paigaldatavate LED - liistudega saad parandada oma sõiduki nähtavust igast küljest. Saadaval on valge, kollase ja punase valgusega, samuti aga ka vilkuvaid tulesid integreerituna eri pikkusega omavahel liidetavatesse profiildesse. Sobib nii 12 kui 24 V elektrisüsteemidele. Kolme erineva pikkusega profiile on võimalik omavahel ühendada üheks soovitud pikkusega liistuks.
 • LISAVALGUS
  • Igas riigis on ajalooliselt välja kujunenud eelistatud valgustite brändid. Seepärast me ei komplekteeri tehases oma tooteid kohe valgusallikatega. Kuna aga järjest rohkem integreeritakse valgusallikaid parema visuaalse ja aerodünaamilise tulemse saavutamiseks toodete sisse, on meil hea koostöö erinevate valgusallikate tootjatega. Seetõttu on ka meie valikust leitavad mitmed hea hinna ja kvaliteedisuhtega valgusallikad.
 • Euro- ja Nordicbar
  • Meteci euro- ja Nordicbarid eristuvad paljudest konkurentidest stabiilse ja tugevama kinnitusega auto kerekonstruktsiooni külge. Toote paigalduse aeg võib seetõttu olla mõnevõrra pikem, kuid kindel paigaldus välistab vibratsiooni tekke, mis pikaajaliselt lõhub teie sõiduki teisi osi ning loob ühtlasi kindla ja stabiilse aluse lisavalgustuse kinnitamiseks.
  • Eurobar
   Enamikes EL riikides on seadusandja kehtestanud tehnilised nõuded , millele peavad vastama alla 3,5 tonni täismassiga auto esiotsa kinnitatud lisakonstruktsioonid. Nõuete eesmärgiks on vähendada sõiduki ja jalakäija kokkupõrkel võimalikke vigastusi. Kõik Meteci Eurorauad läbivad dünaamilised katsed inimjala mudelitega, mille käigus tagatakse, et deformatsioonid jäävad alla lubatud piirväärtuste. Metec kasutab selle saavutamiseks konkurentidest erinevat lahendust, mille keskmes on patenteeritud energiat neelav kinnitusdetail. Tavaolukorras on see element piisavalt tugev, et tagada toote stabiilne kinnitus. Löögi tekkel kindlast suunast aga annab järele, neelab endasse osa löögienergiast ja vähendab seeläbi kahju kokkupõrke mõlemale osapoolele.
  • Nordicbar
   Müüme suures osas enda toodangust väljaspool Eestis ja tihti ka väljapoole Euroopa Liitu (nt. Venemaale). Sellest tulenevalt pakume oma klientidele esitooteid, kuhu saab suuri laternaid kinnitada. Seepärast on osades piirkondadest, kus sagedamini tuleb liigelda pimedas või halva nähtavusega lubatud konstruktsioonid, millele saab kinnitada rohkem lisavalgustust. Paljudel liiklejatel tuleb oma töö või eraasju ajades läbida kehvade või suisa olematute teedega piirkondi ja sellistel liigeldes on täiendav kaitse auto kerele oluline - et mitte ootamatu kokkupõrke korral sõidukit sedepalju kahjustada, et see inimasutusest kaugel liikumisvõimetuks muutuks.

Ergonoomika

Metec valmistab lisavarustust, mis kergendab sõidukist sisse - välja liikumist raskete kaupade transpordil või liikumisvaevuste/puuete korral.
VAATA ROHKEM

Paljude sõidukite põhi ( ja ka  kabiini sisepind ) on maapinnast  läbitavuse parandamiseks kõrgemale tõstetud.  Ometigi peavad nii inimesed kui kaubad sõidukisse saama. Suure kõrguste vahe ületamine võib kujuneda eakamatele, liikumispuuetega inimestele või raskeid kaupu transportivatele töölistele parajaks katsumuseks. Eriti just halbade ilmastikuoludega ( vihm, jää ) on  tõsine risk , et  sõidukisse sisenedes või seald väljudes  libisetakse ja tekitatakse endale erinevaid vigastusi.  Kuid  ka  tavapärastes oludes võib igapäevane suurte kõrguste vahede ületamine põhjustada tulevikus kroonilisi vaevusi liigestes või lülisambas.  Meteci tootevalikus moodustavad üha suurema osa tooted, mis kergendavad juurdepääsu sõidukisse ja vähendavad traumade ja krooniliste vaevuste tekkimise ohtu.

Eelised

 • Paigalduskõrgus maapinna ja sõiduki põranda vahel on seadistatav.
 • Pinnad on libisemist takistava profiiliga.

Tooted

 • VAN
 • TRUCK
 • 4x4
 • ASTMELAUAD TAHA
  • Konksuga autole
   Valikus on kitsamad ja laiemad , ühe ja kahe jala astmed mis sobivad paigalduseks kõigile 2 või 4 poldiga kinnituvatele nn "flangeball" tüüpi konksudele, sõltumata sellest, millise valmistaja poolt see on toodetud. Ei takista haagise ühendamist.
  • Konksuta autole
   Valikus on kitsamad ja laiemad , ühe ja kahe jala astmed mis tarnitakse koos mudelipõhise kinnituskomplektiga.
 • ASTMELAUAD KÜLJELE
  • VAN-Tour
   Valmistame 3 standardse pikkusega roostevabast terasest astmelaudu. Mudelipõhiste kinnitustega saab kombineerida astmed kas esi- külg või siis mõlemale uksele ja kas ainult ühele või mõlemale auto küljele.
  • Tour
   Tugevast 76 mm roostevabast terastorust astmelauad, kuhu saab toetada jalalaba kogu tema täisulatuses. Tugeva ja jäiga kinnitusega astmelaudadelt leiab täismees piisavalt turvalise toe, et seal püsida isegi siis kui sõiduk väikestel kiirustel liigub.

Funktsionaalsus

Metec arendab lisavarustust, mille kaasabil saab sõiduki kasutusvõimalusi laendada - transportida sõidukil või sõidukiga erinevaid kaupu, teostada erinevaid töid sõidukiga või selle ümber.
VAATA ROHKEM

Sõidukit ostes ei oska keegi meist ette näha, keda või mida ja millistes kogustes me sellega tulevikus ühest punktist teise liigutada soovime.  Selle asemel , et  osta  või rentida  ootamatu uue ülesande jaoks uus sõiduk, on heaks alternatiiviks  laiendada oma sõiduki kasutusvõimalusi lisavarustuse paigalduse kaudu.  Metec arendab mitmesugust  lisavarustust, mille kaasabil saab sõiduki kasutusvõimalusi laendada – transportida sõidukil või sõidukiga erinevaid kaupu, teostada erinevaid töid sõidukiga või selle ümber.

Eelised

 • Kinnitus on lahendatud mudelipõhiselt - ei ole vaja puurida, keevitada - paigaluseks piisab tavatööriistadest.
 • Paigaldus on kiire. Lihtsamatel juhtudel saab hakkama 5 minutiga, keerulisematel juhtudel ei ületa paigaldusaeg 1 tundi.

Tooted

 • VAN
 • TRUCK
 • 4x4
 • REDELID JA NENDE KÜLGE KINNITUVAD LISAD
  • Ühena vähestest tootjatest kasutame materjalina korrosioonikindlat roostevaba terast. Samuti eristab meid konkurentidest redeliastmete väga hea libisemisvastane töötlus ning redeli kiire paigaldus. Redeli külge on võimalik kinnitada täiendavaid lisasid kaupade veoks või tööde teostamiseks.
 • SUUSAHOIDJA
  • Roostevabadest profiilidest valmistatud suusahoidja kinnitatakse redeli külge kiirkinnitustega. Hoidjasse mahub kuni 8 ühikut mäesuuski ja/või lumelaudu. Suuskade asetamine ja eemaldamine hoidjast on kiire ning sobib seepärast hästi just transpordiks lühemate vahemaade , näiteks hotelli ja suusalifti vahel.
 • TÖÖLAUD
  • Seda uut tooteperekonda VAN - tüüpi sõidukitele esitleb Metec 2019 aasta esimeses pooles. Kuigi turul on palju konkurente ja erinevaid lahendusi , soovime klientidele pakkuda kindlasti midagi uut ja ainulaadset. Üheks erisuseks saab olema roostevaba terase, kui äärmiselt kulumis ja ilmastikukindla materjali kasutamine peamise konstruktsioonimaterjalina.
 • PAKIRAAMID
  • Katuse pakiraam on väga levinud Lääne-Euroopas, et saaks võimalikult palju kaubiku pinda ära kasutada. Turul on palju konkurente ning meie selgeks erinevuseks on elektropoleeritud + haaveldatud pinnaviimistlus. Lisaks sellele sobib disain ühtne meie teiste toodetega.
 • HAAKEKONKSUD
  • Metec arendab ja valmstab Flangeball tüüpi haakekonkse kõikidele PICK - UP ja VAN tüüpi sõidukitele ( ka teistele sõidukitele piisava valmistuskoguse olemasolul ). Kõik konksud omavad nõuetekohast e-tüübikinnitust.
  • Flangeball tüüpi konksud
   Flangeball tüüpi konksudel kinnitub konksu veomunak aluskonstruktsiooni külge kas 2 või 4 poldiga. Meie konksudel alusraami konstruktsioon on tugevuslikult optimeeritud ja seal ei ole kasutatud liigselt materjali, mis omakorda teeb nende valmistamise ja müügihinna soodsamaks. Samuti on meie konksud paljudest konkurentidest parema pinnaviimistluse ja korrosioonikindlusega.
  • Elektrikomplektid
   Meie käest saab ka kõik vajalikud elektriühenduskomplektid. Valikus on nii univarsaalsed komplektid 12 - 24 V süsteemidele. Osadele sõidukitele pakume ka nn. mudelipõhiseid komplekte, mille ühendamine auto elektrisüsteemiga võtab vähem aega.
 • LUMESAHK
  • Metec valmistab Pick - UP tüüpi autodele diagonaal ja V tüüpi lumesahku, mis mõeldud kasutamiseks kommunaalteenuste osutamisel. Meteci sahkade eeliseks on väike kaal, kiire paigaldus, kiirkinnituste olemasolu saha ühendamiseks sõidukiga ja kabiinist toimiv juhtmevaba saha töö juhtimine.
  • V-tüüpi sahk
   V saha mõlemat hõlma saab samaaegselt juhtida ning luua kiirelt tööoludele sobilik saha kuju.

Kaitse

Paigaldatuna sõidukile aitab meie lisavarustus vältida või vähendada sõidukile endale tekitatavat kahju väiksemate kokkupõrgete korral.
VAATA ROHKEM

Igaüks, kes on osalenud mõnes liiklusõnnetuses teab kui kalliks võib osutuda sõiduki remont.  Isegi pisemate “plekimõlkimiste”  kõrvaldamine võib maksta veerandi kuni kolmandiku auto hinnast.  Ok, enamiku sellest maksab kinni ju kindlustusselts.  Autoomaniku kanda jääb aga siiski omavastutus.  Lisaks  on teie sõiduk pikka aega remonditöökojas ja selleks ajaks peate leidma asendussõiduki.  Ka see võib olla lisakuludega seotud.  Ja sõltuvalt sellest, kes oli õnnetuse põhjustaja võib iga kindlustushüvitise sissenõudmine muuta teie kindlustust järgmisel perioodil kallimaks.  Seepärast võib olla mõistlik kahjustuste suhtes riskantsematele sõiduki kereelementidele paigaldada täiendavaid kaitseelemente.  Metec disainib tooteid , mis neelavad osa kokkupõrkeenergiast ja vähendavad või hoiavad ära autole endale tekkida võivad kahjustused.  Väiksema kokkupõrke korral  vahetate välja ainult viga saanud ( oma funktsiooni täitnud ) kaitseosa  ja pääsete kallite auto originaalosade vahetusest , piirdudes vaid odavamate pahteldus – värvimistöödega.

Eelised

 • Valmistatud mittekorrodeeruvatest materjalidest (roostevaba teras või alumiinium).
 • Kinnitus on lahendatud mudelipõhiselt - ei ole vaja puurida, keevitada - paigaluseks piisab tavatööriistadest.

Tooted

 • VAN
 • TRUCK
 • 4x4
 • MOOTORI JA AGREGAATIDE KAITSE
  • Tugevast ja kergest alumiiniumist valmistatud põhjakaitsed mootorile ja ka teistele auto põhja all paiknevatele osadele. Vajalikud kõigile neile, kellel asja maastikule või ebatasastele teedele , et sõiduk ootamatute otsasõitude korral liikumisvõimetuks ei muutuks.
  • Mootorikaitse
  • Agregaatide kaitse
 • ESISTANGE KAITSE
  • Roostevabast terastorust valmistatud tooted kaitsevad teie stanget purunemise eest otsasõitudel äärekividele, lumehange või muudele auto ette jäävatele takistustele. Stangekaitse sisse on võimalik integreerida LED päevasõidutuled.
 • VEOAUTO ESIKAITSERAUD
  • Veokitel tuleb liigelda ka väikese inimasustusega aladel, kus seevastu meeldib üksi ja karjakaupa elada olenditel, kes liikluseeskirjadest ja ohtudest palju ei tea. Kui ootamatult ilmub teie ette üks rohkem kui tonni kaaluv "suur takistus" või mitukümmend väiksemat takistust , tuleb mõelda pigem iseenda elu ja sõiduvahendi liikumisvõime säilitamisele. Suuremad kaitsekonstruktsioonid on mõeldud kaitsmaks auto agregaate just selliste ootamaute ja vältimatute kohtumiste korral ja aitavad teil kindlasti vähendada rahalist kahju , mis need teie sõidukile tekitada võivad. Meteci esikaitseraudade üksikud osad on kahjustada saamise korral vahetatavad , mis on palju odavam kui kogu toote vahetamine.
 • KÜLJETORUD
  • Roostevabast terastorust küljetorud summutavad väiksemate külglöökide energia. Saadaval kõikidele autotüüpidele - 4 x 4 , VAN, TRUCK Torude sisse on võimalik integreerida ka LED lampe, mis muudavad teie sõiduki paremini nähtavaks külgsuunast lähenevatele liiklejatele.
  • BRACE-IT küljetorud
  • Heavy-Duty küljetorud
 • KAITSEPLEKK
  • Tagastange kaitseplekk
   Kaitseplekk on valmistatud roostevabast profileeritud terasplekist ja peab kulumisele ning hõõrdumisele palju paremini vastu kui auto enda plastist stange. Lisaks summutab löögienergiat ja katseb stanget purunemise eest, kui transportööde käigus peaks midagi stangele kukkuma. Kinnitub tugeva ja ilmastikukindla kahepoolse teibiga otse originaalstangele. Väga kiire paigaldada.
  • Tagaluugi kaitseplekk
   Sageli on vaja Pick - UP tüüpi autoga transportida kaupu, mis on pikemad kui auto kast. Tüüpiliselt toetatakse siis need tooted auto tagaluugi servale või avatakse - langetatakse luuk transpordi ajaks sootuks. Mõlemal juhul langeb tagaluugi servale koormuys, millega auto disaininud konstruktorid esialgu arvestanud ei ole. Metec on sellisteks juhtudeks aretanud roostevabast terasest kaitsepleki, milda paigaldades kahekordistate luugi materjali paksuse ning saate kulumiskindla tööpinna , üle mille võib ka erinevaid kaupu muretult lohistada kui need tõstmiseks liialt raskeks osutuvad.
 • KASTIKAARED

Aerodünaamika

Rattakilbid parandavad sõidukite aerodünaamikat ning vähendavad kütusekulu. Teatud sõidukitüüpidel on kilbid kohustuslikud, et tagada suurem liiklusohutus.

Eelised

 • Kõik toodete detailid ja kinnituselemendid on valmistatud roostevabast terasest.
 • Kilpide nähtavad pinnad on poleeritud kõrgläikeni.

Tooted

 • VAN
 • TRUCK
 • 4x4
 • RATTAKILBID
  • Meteci kilbid eristuvad paljudest konkurentidest materjali ja teostuse kõrgema kvaliteedi poolest. Saadaval on kilbid eri velje läbimõõtudele ja kõrgustele, samuti rattapoltide mõõtudele. Kilpide keskossa on võimalik stantsida või muul viisil paigaldada kliendi logo. Piiisava valmistamiskoguse olemasolul saame valmistada erineva suuruse ja kujuga rattakilpe.
  • Poldiringi kattekilbid
   Meteci poldiringi kattekilpide kinnitusosad on kilbi enda külge polditud , mis välistab kilbi lahtituleku ( enamik konkurente kasutab samal kohal punktkeevitust , mille purunemise oht erinevates teguritest tingituna on palju suurem, kui poltühendusel ). Kilbi ja kinnituste materjal on piisava paksuse ja tugevusega, mis tagab kilbi pika eluea.
  • Tagatelje kattekilbid
   Tagatelje kattekilpe valmistatakse erineva kõrgusega, sõltuvalt sellest , kui palju sild velje südamikust eendub. Kilbi külje mustrit saab muuta vastavalt kliendi soovidele.
  • Rattamutrikatted
   Meil on olemas tööriistad ja tehnoloogia roostevabast terasest kõrgläikega rattamutrikatete valmistamiseks. Kui sinu eeldatav vajadus on 10,000 või rohkem tk aastas, küsi pakkumist.

Muud tooted

Põhitoodetele lisaks on meie tootevalikus veel mõningaid tooteid, millega saate oma sõiduki või ostetud lisavarustustoote enda jaoks veel kasulikumaks või atraktiivsemaks muuta.

Tooted

 • VAN
 • TRUCK
 • 4x4
 • KINNITUSKLAMBRID
  • Kas 3 või 8 , ümara või kandilise kujuga, suurt või väikest laternat ? > igal kliendil on oma õigustatud arvamus sellest, milline kombinatsioon tema vajadused kõige paremini rahuldab. Et mistahes valgusallikad kiirelt ja tugevalt toote külge integreeritud saaks, on Metec välja arendanud terve kinnitustarvikute perekonna. Samu tarvikuid saab edukalt kasutada ka kõikvõimalike muude elementide kinnituseks. Meteci klambrid on erinevalt konkurentidest üheosalised ( eelmonteeritud ) mis teeb nende abil lisavalgustuse või muude elementide paigaldamise lihtsamaks ( te ei pea mõtlema, kuidas samaaegselt käes hoida väga paljusid lahtiseid osi ( eri klambri pooled, valgusallikas, kinnitusvahendid )
 • NUMBRIMÄRGI PLAADID
  • Kes soovib oma sõiduki viimasegi osa detailideni viimistleda, leiab , meie tootevalikust roostevabast terasest numbrimärgi ümbrise. Toode tarnitakse koos plastist numbrimärgi alusega. Suuremate tellimiskoguste korral on võimalik aluse servale laseriga sisse lõigata või graveerida kliendi logo või muu talle oluline tekst.
 • SADULAKATTED
  • Mõnikord peab sadulveok liikuma ringi ka ilma haagiseta. Autojuhid teavad, milline näeb välja sadula pind kui haagis lahti ühendada. Kui parasjagu on vaja aga sõbrannat kinno viia või minna koos ametivendadega Truck - Festivalile, võiks ju iga pisemgi detail viimistletud olla. Kena roostevabast terasest kate sadulale peale ja õlise rauatüki asemel on teil väike armas lauake, kuhu lillevaas ja shampusepokaalid asetada :)
Toode lisati ostukorvi.