X

Logi sisse

$count;
Teel kõrgustesse
Meteci ajalugu algab rattakilpide tootmisega. 25 aastaga oleme jõudnud oma toodetega katustele välja. Pakiraamide lisamisega oma tootevalikusse saame pakkuda kõiki vajaminevaid lisatooteid kaubikutele, mille abil saab funktsionaalsust ja kasutusmugavust suurendada: alumiiniumist põhjakaitsed ja roostevabast terasest stangekaitseplekid, tagaukse redelid, mitmed esirauad, sealhulgas EU- tüübikinnitusega (seaduse 78/2009 kohaselt) eurorauad, erinevad astmelauad jne.
LOE LÄHEMALT
Tooted uuendatud Renault Masterile
Nii nagu traditsiooniks on saanud, uuenevad Metec tooted samaaegselt, kui autotootja uuendab enda sõidukeid. Seekord on järjekord kätte jõudnud Renault Masterini.
LOE LÄHEMALT
Uuendatud tooted Ford Transitile
Nüüd on saadaval tooted ka uuendatud Ford Transitile.
LOE LÄHEMALT
Metec on nüüdsest ka Euro Truck Simulator 2-es
Tänapäeval ilmutab virtuaalreaalsus end meile igal sammul. Erandiks pole ka autode lisavarustuse tööstus.
LOE LÄHEMALT
Volkswagen T6´st on saanud T6.1
Läbi aegade on olnud müügihitiks Volkswageni erinevate generatsioonide kaubikud. Hiljuti tuli turule uuendatud esiosa disainiga ja veelgi kasutajasõbralikum Volkswagen T6.1. Metec käis ka seekord kaasas uuendustega automaailmas ja täiendas ja kaasajastas oma tootevalikut.
LOE LÄHEMALT
Uuendatud tooted Renault Traficule
Uuenduskuuri läbi teinud Renault Trafic näeb välja parem kui kunagi varem. Kaubik on saanud uue välimuse vaatamata sellele, et silmatorkavaid muudatusi läbi viidud ei ole.
LOE LÄHEMALT

01 Uudised

22.06.2020

Teel kõrgustesse

Meteci ajalugu algab rattakilpide tootmisega. 25 aastaga oleme jõudnud oma toodetega katustele välja. Pakiraamide lisamisega oma tootevalikusse saame pakkuda kõiki vajaminevaid lisatooteid kaubikutele, mille abil saab funktsionaalsust ja kasutusmugavust suurendada: alumiiniumist põhjakaitsed ja roostevabast terasest stangekaitseplekid, tagaukse redelid, mitmed esirauad, sealhulgas EU- tüübikinnitusega (seaduse 78/2009 kohaselt) eurorauad, erinevad astmelauad jne.LOE EDASI
07.05.2020

Tooted uuendatud Renault Masterile

Nii nagu traditsiooniks on saanud, uuenevad Metec tooted samaaegselt, kui autotootja uuendab enda sõidukeid. Seekord on järjekord kätte jõudnud Renault Masterini.LOE EDASI
31.03.2020

Uuendatud tooted Ford Transitile

Nüüd on saadaval tooted ka uuendatud Ford Transitile.LOE EDASI
Toode lisati ostukorvi.